ВІДКРИТТЯ РОКУ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ У ШКОЛІ-ЛІЦЕЇ №7

08.10.2017 22:13

ВІДКРИТТЯ РОКУ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ У ШКОЛІ-ЛІЦЕЇ №7

Заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей 7 ВМР»приймав 6 жовтня 2017 року у своїх стінах гостей - учнів з Рівного та Тернополя з їхніми учителями.
Це був спільний проект трьох шкіл-учасниць ініціативи "Школи: партнери майбутнього" та Goethe-Institut Ukraine.

Три команди знавців німецької мови змагалися на краще знання історії, географії, економіки, науки та культури Німеччини. Так як усі учні продемонстрували чудові знання і підготували надзвичайно яскраві та емоційні номери - народні німецькі танці та пісні німецькою, то й шановне журі у складі кандидата філологічних наук, доцента, керівника Sprachlernzentrum Winnzyja Natalya Vyshyvana, директора школи-ліцею №7 м.Вінниці Alexandr Suhomovsky, учительки німецької мови м.Рівне Tatiana Popova, учительки німецької мови м.Тернопіль Світлани Остапенко, учительки географії школи-ліцею №7 м.Вінниці Лариси Батюк вирішило, що перемогла дружба! Учасники отримали призи - солодощі родом з Німеччини (Kindersurprise, Haribos, Brezel, Rittersport, Mozartkugel).

Шкільні коридори було прикрашені фразами німецькою, аби кожен охочий міг вивчити дещо німецькою. Біля актової зали учениці 7-А класу малювали для всіх охочих символи Німеччини як боді-арт. А повітряні кульки у кольорах прапорів України та Німеччини для глядачів додавали фестивалю урочистості та барв .Родзинкою фестивалю став наш випускник Andrii Kozak, проводячи бліц-турнір серед глядачів. Він вже третій рік навчається в Німеччині. Андрій вразив всіх присутніх досконалою німецькою та став мотиватором для тих, хто тільки вивчає цю мову.
Після обіду наші гості мали нагоду побувати на екскурсії Вінницею і насолодитися чудовою архітектурою та історією міста.

 

—————

Назад


Контакт

Mach mit! від Десятникhttps://www.facebook.com/tanja.swit