Безкоштовна освіта в інтернеті

07.01.2016 18:57

Дана стаття присвячена безкоштовній освіті в Інтернеті і являє собою короткий огляд безкоштовних освітніх ресурсів.

Розвиток інтернет-технологій і зростання кількості сайтів, у тому числі присвячених освіті, дозволяють на сьогоднішній день отримати серйозну освіту, не виходячи з дому. Про платну освіту - все зрозуміло, форма дистанційної освіти, при якому студент навчається через Інтернет, вже є в багатьох вузах. 

Думка зробити короткий огляд освітніх ресурсів прийшла в голову у зв'язку з переглядом папки «Вибране» ; мого браузера. Там зібралося досить багато посилань. Про деякі з них я давно забула. Автор є активним користувачем мережі Інтернет, вивчає англійську, мабуть, тому закріпилася звичка вишукувати щось корисне, бажано безкоштовне в Інтернеті. 

Як вже давно вивчає англійську мову, можу сказати, що сайтів з безкоштовними уроками, статтями, книгами, тестами та іграми безліч. Немає часу навіть освоювати весь пропонований матеріал. Приємно порадували сайти, присвячені вивченню російської мови. Трапляються сайти, що пропонують здобути бізнес-освіту або освіту в сфері інформаційних технологій. Отже, всі розглянуті нижче ресурси безкоштовні. На деяких є платні підрозділи, я намагалася про такі повідомляти. Ось мій список сайтів, які я б хотіла представити до вашої уваги:
https://www.college.ru - «Відкритий Коледж». Даний сайт буде корисний всім, у кого діти-школярі або в силу інших причин необхідно відновити знання з деяких предметів шкільної програми. І, звичайно, учням середніх шкіл. Є уроки і тести з наступних предметів: алгебра, фізика, астрономія, хімія, біологія, географія - у розробці. Є кілька факультативних курсів «Бізнес і економіка», «Управління часом», «Діловий лист». 

Http://businesslearning.ru - «Система дистанційної бізнес-освіти ». На сайті представлені 71 модуль з курсів: «Основи підприємництва», «Право», «Економіка», «Менеджмент», «Фінанси», «Облік і податки», «Маркетинг», «Безпека» , «Основи гуманітарних знань», «Основи математики і природознавства», «Інформаційні технології», «Стратегія для бізнесу». У кінці кожного модуля тест на перевірку отриманих знань. При бажанні можна отримати сертифікат. 

Http://www.intuit.ru - «Інтернет-Університет Інформаційних Технологій». На сайті представлено понад 260 курсів з різних напрямках, пов'язаних з інформаційними технологіями. Такі як «Web-дизайн», «Менеджер в сучасному офісі», «Основи web-технологій», «Введення в JavaScript», «Застосування каскадних таблиць стилів (CSS)», «Photoshop», « ; Історія економіки »та ін В кінці кожного уроку тест на перевірку знань. Можливість отримання диплома. 

Http://mylanguage.ru - дистанційний курс російської мови - для тих, хто бажає підвищити рівень практичної грамотності як у діловому, так і в побутовій сферах. На сайті представлено 4 модуля навчання: «Вимовляєте правильно», «Говоріть вірно», «Пишіть грамотно», «Ділові комунікації». Після кожного уроку - тестова система перевірки засвоєних знань. 

Http://www.bellenglish.com - безкоштовні уроки англійської до рівня upper intermediate. Уроки озвучені дикторами - носіями мови. Чудово підібрані вправи. Є контрольний тест, що визначає рівень володіння мовою. Є гри - вгадати зовнішність, пошук скарбів, гра на ерудованість та інші. Є форум для спілкування студентів. Інтерфейс сайту повністю англійською.

https://www.englishpage.com - безкоштовні онлайн-уроки англійської мови, кросворди англійською, граматика, аудіювання. Інтерфейс англійською мовою. Форум англійською мовою для тих, хто вивчає. Сайт англійською, потрібно певний рівень володіння мовою.


Http://www.voanews.com - сайт присвячений американській англійській, на ньому викладені різні статті, звукові файли, є ігри на англійській, наприклад, «Вгадати визначення до речі» або «Вибрати правильне число». Сайт англійською, потрібно певний рівень володіння мовою. 

Http://4flaga.ru - безкоштовні он-лайн уроки англійської мови. Інтерфейс сайту російською мовою. Подано відомості про англомовних країнах. Даються посилання на інші ресурси. Цей ресурс підійде для самих-самих початківців. 

Http://www.english-at-home.com - ресурс для тих, хто вивчає англійську мову. На сайті представлені розділ граматики, розділ розмовної мови, там же представлені приклади фраз у різних ситуаціях. Є розділ-словник, в якому англійською мовою пояснені значення англійських слів. Цікавий розділ «Ідіоми», але знову ж таки все англійською. Також є форум, статті, тести - дуже корисні. Ігри на знання англійських слів. Як вже було сказано, сайт англійською. Користувачеві необхідно знати англійську хоча б на рівні pre-intermediate. 

Http://www.study.ru - один з кращих російськомовних ресурсів для вивчають не тільки англійську. На сайті також представлені безкоштовні уроки німецької та французької, іспанської та італійської. 

Http://www.homeenglish.ru - аудіоуроки американської англійської мови від радіостанції «Голос Америки» ;. Уроки дуже корисні для вивчення розмовної англійської мови. Аудіоурокі знаходяться у форматі MP3. На сайті представлено багато статей, казок, двомовних текстів, уроки для вивчення слів, розмовники, субтитри до фільмів. Багато підручників та самовчителів. Дуже багато всього, і все безкоштовно. 

Http://www.probelov.ne t - сайт присвячений безкоштовним програмам для вивчення англійської. На ньому представлені також граматика, аудіокниги, казки, тексти, ігри, відеоуроки і багато всього різного. Сайт російською мовою. Буде корисний як починаючим, так і продовжують вивчення англійської мови. 

Http://www.englishforbusiness.ru - сайт присвячений вивченню ділової англійської. На ньому представлені зразки ділових листів, складання резюме, типові розмовні фрази. Є вправи у вигляді тестів. Сайт російською мовою. Буде корисний як починаючим, так і продовжують вивчення англійської мови. 

Http://www.native-english.ru - російськомовний сайт, присвячений вивченню англійської мови. На ньому представлені граматика, аудіокниги, казки, тексти, ігри, тексти радіопередач «Голос Америки» та багато всього різного. Сайт російською мовою. Буде корисний і початківцям, і які продовжують вивчення англійської мови. 

Http://www.englspace.com - перша спеціалізована анотована електронна бібліотека, призначена для тих, хто вивчає англійську мову. Сайт російською мовою. Буде корисний усім - початківцям і які продовжують вивчення англійської мови. 

Http://linguamania.ru - он-лайн гра, яка допомагає поповнити словниковий запас. Вивчаються мови: англійська, іспанська, французька, німецька. Суть гри: дається досліджуване слово з переплутаними літерами та переклад цього слова. Необхідно здогадатися з перекладу, що це за слово і правильно поставити літери. За кожне вгадати слово гравець отримує окуляри, з якими бере участь у загальному рейтингу. Крім того, за кожні 10 слів дається 1 довільна буква, з яких можна складати назви речей аксесуарів в розділі «Гардероб» та одягати свою аватарку. Виходить дуже оригінально. Рівні вивчення мов від beginner до native. Початковий рівень гри - безкоштовний, наступні рівні платні. Вартість близько 100 рублів на місяць.

 

—————

Назад


Контакт

Mach mit! від Десятникhttps://www.facebook.com/tanja.swit